راهنمای خرید بهترین پایه نگهدارنده دوچرخه سواری+نکات مهم حین خرید

راهنمای خرید بهترین پایه نگهدارنده دوچرخه سواری

بهترین پایه نگهدارنده دوچرخه سواری چه مشخصاتی دارد؟

بهترین پایه نگهدارنده دوچرخه سواری: امروزه افراد دوچرخه سواری زیادی در جامعه زیاد شده اند و این باعث شده تا شرکتها و فروشگاه های مجاز داخل شهر به فکر تولید و پخش لوازم جانبی دوچرخه و قطعات دوچرخه بیوفتند تا رفاه حال دوچرخه سواران را تامین کنند. یکی از این لوازم کاربردی و مهم پایه نگهدارنده برای دوچرخه است که برای افرادی که دوچرخه حرفه ای دارند و به صورت حرفه ای ورزش را ادامه میدهند بسیار ضروری است، البته ناگفته نماند که با زندگی امروزه افراد در اپارتمان ها افراد عادی نیز باید یکی از این پایه های نگهدارنده دوچرخه دیواری را تهیه کنند تا بتواند از دوچرخه خودشان محافظت کنند.

امروزه در فروشگاه های زیادی  پایه های نگهدارنده دوچرخه، با برندهای مختلف در حال فروش میباشد اما اینکه شما بتوانید با آگاهی و دانش بهترین پایه نگهدارنده دوچرخه را تهیه کنید، به شما کمک میکند تا امنیت دوچرخه خودتان را تامین کنید. مشخصات یک پایه نگهدارنده دوچرخه با کیفیت شامل: کیفیت بالای جنس، نصب در کمترین فضا و تحمل دوچرخه با هر وزنی میباشد. در ادامه در دوچرخستان؛ فروشگاه اینترنتی دوچرخه، به شما خواهیم آموخت که چه پایه نگهدارنده ای مناسب شماست و باید حین خرید پایه نگهدارنده دوچرخه به چه نکاتی توجه کنید. برای خرید انواع نگهدارنده دوچرخه وارد دوچرخستان شوید.

 

پایه نگهدارنده برای دوچرخه چه ویژگیهایی دارد

 

بهترین پایه نگهدارنده دوچرخه سواری باید چه ویژگیهایی داشته باشد؟

اگر به دنبال خرید برترین پایه نگهدارنده دوچرخه هستید، باید به چندین ویژگی حین خرید توجه کنید زیرا، در بازار جهانی امروز جنسهای اصل و تقلبی بسیار هستند و ممکن است شما با خرید اشتباه، هزینه سنگینی را متحمل شوید.همانطور که در بالا به ان اشاره کردیم، یکی از ویژگیهای بارز یک استند دوچرخه مناسب، نصب آن در کمترین فضا است، حال میخواهیم به ویژگیهایی یک استند دوچرخه مناسب بپردازیم.

  1. شرکت تولید کننده:

شما تنها با یک چرخ در فروشگاه های موجود میتوانید پایه های دوچرخه سواری را با ساخت ۳ منظقه پیدا کنید که شامل: آمریکا، اروپا و چین میباشد. معمولا مرغوبترین و با کیفیت ترین جنس پایه نگهدارنده برای دوچرخه ساخت کشورهایی اروپایی و بعضی شرکتهای شرقی مانند: جاینت و فوجی است زیرا، دارای کاتالوگ و نحوه نصب و استفاده میباشد و این نشان دهنده اصالت کالا میباشد.

  1. وزن قابل حمل استند دوچرخه:

قبل از هرچیزی شما باید بدانید که وزن دوچرخه شما چقدر است و ممکن است که چه لوازم جانبی بر روی آن نصب کنید. حال که این مرحله را گذارانید میتوانید به ۲ روش وزن قابل تحمل وسیله پایه نگهدارنده دوچرخه با کیفیت را جویا شوید. روش اول این است از فروشنده سوال کنید و بازخورد های مشتریان تهیه کننده را از او و سایتهای اینترنتی جویا شوید. روش دوم این است که از روی کاتالوگ محصول وزن قابل تحمل پایه نگهدارنده را بخوانید و آگاه شوید و سپس نسبت به خرید آن اقدام کنید.

  1. کیفیت پایه نگهدارنده برای دوچرخه:

پایه های نگهدارنده دوچرخه در ۲ جنس پلاستیکی و فلزی تولید میشوند که هر کدام آنها قیمت متفاوتی دارند و شما میتوانید نسبت به بودجه ای که دارید آنرا تهیه کنید. اما نکته اینجاست که اگر شما فردی هستید که علاقه دارید از پایه نگهدارنده دوچرخه در فضای باز استفاده کنید حتما میبایست شما پایه نگهدارنده فلزی مانند: پایه نگهدارنده دوچرخه دوچرخستان را خریداری کنید تا به راحتی دچار خرابی نشود. ولی اگر فردی هستید که دوچرخه خود را در فضای بسته نگهداری میکنید میتوانید از پایه نگهدارنده با جنس پلاستیکی استفاده کنید.

 

پایه نگهدارنده دوچرخه دیواری

 

پایه نگهدارنده دوچرخه برای ماشین بهتر است یا پایه نگهدارنده دیواری؟

یکی از پربحث ترین سوالاتی که از سایت دوچرخستان پرسیده میشود، این است که پایه نگهدارنده دیواری تهیه کنیم یا برای خودروخریداری کنیم؟ جواب ما به دوستان عزیز این است که باید ابتدا بدانید که از یک پایه نگهدارنده دوچرخه چه توقعی دارید و دوست دارید تا چه نیازی از شما را براورده کند. در ادامه هر کدام از نوع ها را برای شما موشکافی کرده و به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

  • پایه نگهدارنده دوچرخه برای خودرو:

اگر اهل مسافرت هستید و دوست دارید در فضاهای مختلف رکابزنی انجام دهیدف میباستی از پایه نگهدارنده خودرو استفاده کنید زیرا، این سری پایه های نگهدارنده قابلیت اینرا دارند تا بتوانند بر روی عقب یا سقف خودرو نصب شوند و معمولا این قابلیت را دارند تا به صورت همزمان ۲ دوچرخه بر روی ان نصب شود.

  • پایه نگهدارنده دیواری دوچرخه:

افرادی که در موقعیت مکانی نزدیک خودشان رکاب زنی میکنند و فضایی محدود مانند، گاراژ یا پارکینگ را دارند و علاقه دارند فضای مورد نظرشان مرتب باشد، میتوانند از پایه های نگهدارنده دوچرخه دیواری استفاده کنند که در مدلهای زیادی موجود است. رایج ترین مدل پایه نگهدارنده دوچرخه دیواری و زمینی است که نوع اول به دیوار متصل میشود و نوع دوم بر روی زمین قرار میگیرد که شما میتوانید نسبت به نیاز خودتان و اطلاعاتی که به شما منتقل کرده ایم، بهترین پایه نگهدارنده دوچرخه سواری را انتخاب و خریداری نمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *