نمایش 1–40 از 210 نتیجه

لیست قطعات دوچرخه

قطعات دوچرخه چیست و چه کاربردی دارد؟

قطعات دوچرخه تاثیر زیادی در کیفیت دوچرخه سواری شما دارند. دوچرخه سواری نیز یکی از بهترین و جذاب‌ترین ورزش‌ها و تفریحاتی است که طرفداران زیادی هم بین کودکان و بزرگسالان دارد.  قطعات دوچرخه یکی از قسمتهای مهم هر دوچرخه ای است که باعث شده تا قیمت انواع دوچرخه متغیر باشد و هر کسی نسبت به توانایی مالی خود و تحقیقاتی که انجام میدهد به سراغ اینسری دوچرخه ها میرود. قطعات دوچرخه ثابت با قطعات دوچرخه دیگر کاملا متفاوت است و ما در سایت دوچرخستان بیشتر قطعات دوچرخه شیمانو را موجود میباشد و به این دلیل اینسری محصولات را موجود است زیرا، از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند و با اکثر دوچرخه ها همخولنی دارد. از قطعات دوچرخه میتوانیم به: گریس شیمانو، آچار آلن ۶ کاره پرو، لنت ترمز هیدرولیک جاینت، توپی عقب و جلو دیسکی تورنی و ریموت قفل کن دوشاخ دوچرخه اشاره کنیم. اگر قصد دارید قطعات مهم دوچرخه خود را تعویض کنید، توصیه می‌کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. خرید قطعات دوچرخه 

خرید قطعات دوچرخه 

دوچرخه از قطعات مختلفی تشکیل شده که هرکدام کارکرد و ویژگی‌های خاصی دارند. آشنایی با کارکرد هریک از این قطعات می‌تواند به شما در نگهداری و استفاده صحیح از دوچرخه کمک زیادی بکند. در ادامه نکاتی که در هنگام خرید قطعات و لوازم دوچرخه باید در نظر بگیرید را بیان می‌کنیم.  برای دریافت قیمت لنت ترمز دوچرخه وارد سایت شوید. برای خرید کلاه دوچرخه سواری در مدلهای مختلف وارد سایت شوید
  • اگر به هر دلیلی قطعات دوچرخه شما احتیاج به تعمیر یا تعویض دارد، باید از فروشگاه‌های معتبر و قابل اطمینان اقدام به خرید قطعات جدید بکنید. استفاده از قطعات غیراورجینال و بی‌کیفیت می‌تواند امنیت دوچرخه سواری شما را به خطر بی‌اندازد. ضمن اینکه بازده و کارکرد دوچرخه نیز با این قطعات دچار مشکل شده و عمر مفید آن‌ها کم می‌شود.
  •  یکی از حیاتی‌ترین لوازم، ترمز دیسکی دوچرخه است که کیفیت و سالم بودن آن امنیت دوچرخه سواری شما را تامین می‌کند. علاوه بر این، برای تجربه کردن یک دوچرخه سواری لذت بخش، باید از لاستیک دوچرخه باکیفیت و استانداردی استفاده کنید که مقاومت خوبی داشته باشد.
  • یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید لوازم دوچرخه، مانند دنده، زنجیر چرخ، شانژمان و... باید به آن توجه کنید، نوع دوچرخه است. نوع و مقاومت قطعات در دوچرخه‌های مختلف، متفاوت است. برای مثال لاستیک دوچرخه کوهستانی با دوچرخه شهری یا جاده‌ای متفاوت است. بنابراین همواره این نکته را در نظر داشته باشید.

جمع بندی

در این بخش نکاتی که در هنگام خرید قطعات دوچرخه باید در نظر بگیرید را بیان کردیم. شما می‌توانید برای خرید و تعویض قطعات مختلف دوچرخه خود، از خدمات ما استفاده کنید. علاوه بر این می‌توانید از قیمت قطعات مختلف، برای مثال قیمت ترمز دیسکی دوچرخه ، قیمت دنده دوچرخه و... آگاهی پیدا کرده و خریدی مطمئن را تجربه کنید. گفتنی است که قطعات دوچرخه بزرگ با قطعات دوچرخه بچگانه بسیار متفاوت است زیرا در دوچرخه بزرگسالان از قطعات حرفه ای و مناسب با کاربرد آن دوچرخه ساخته شده است اما در دوچرخه کودکان تنها قطعات معمولی برای کارایی طولانی مدت قرار داده شده است. برای اینکه قطعاتی میخرید از کیفیت بالایی برخوردار باشد میبایست از پخش قطعات دوچرخه لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنید تا برایتان مقرون به صرفه باشد و جنس با کیفیت را داشته باشید. شما دوستان میتوانید برای خرید و سفارش قطعات دوچرخه به سایت قطعات دوچرخه یعنی دوچرخستان مراجعه فرمایید و به راحتی پس از نقد و بررسی محصولات قطعات مورد استفاده دوچرخه را خریداری کنید.