کمپانی کراس

کمپانی کراس یکی از بهترین تولید کنندگان داخلی است. این کمپانی با تبلیغات گسترده و همچنین تولید انواع دوچرخه های با کیفیت سبک زندگی سالم را در بین مردم رواج داده است. کراس چندین سال است که جزو برترین تولیدکنندگان دوچرخه، تجهیزات باشگاهی و … می باشد. این کمپانی توانسته طرفداران زیادی در ایران و سراسر دنیا به دست آورد.

کمپانی کراس در سال ۱۳۲۸ در مشهد تأسیس شد. این شرکت نماینده رسمی مریدای آلمان در ایران نیز می باشد. این کمپانی با تولید مدل های متنوع توانسته نیاز و خواسته ی اکثر علاقه مندان به دوچرخه سواری را برآورده کند. برخی از انواع این مدل ها عبارتند از: دوچرخه های مخصوص بانوان، انواع شهری، دوچرخه های برقی و دوچرخه های کوهستان کراس.

کراس در ساخت و تولید انواع دوچرخه های خود از بهترین آلومینیوم و قطعات با کیفیت استفاده می کند. استفاده از آلومینیوم باعث افزایش طول عمر و سبکی وزن محصول می شود. آلومینیوم های با کیفیت مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و ضربه دارند. همین موضوع باعث شده دوچرخه سوار از تمرینات دوچرخه سواری با کراس نهایت لذت را ببرد و روز به روز به طرفداران این برند افزوده شود.

فروشگاه اینترنتی کراس

با پیشرفت تکنولوژی و همگانی شدن استفاده از اینترنت بسیاری از برندهای معتبر تصمیم گرفتند که برای فروش محصولات خود از اینترنت استفاده کنند. کراس نیز یکی از برندهایی بود که به منظور سهولت در خرید فروشگاه اینترنتی برای محصولات خود ایجاد کرد.

در این فروشگاه انواع محصولات کراس به طور فنی تحلیل و بررسی شده و تمامی ویژگی ها و مشخصات آن ها درج شده است. علاوه بر این کاربر می تواند تصاویری مرتبط از تمامی زوایای دوچرخه ببیند و نظر سایر کاربران را نیز بخواند. خواندن نظر سایر کاربران در انتخاب بسیار کمک کننده خواهد بود.

قیمت و خرید کراس

همانطور که گفته شد دوچرخه های کراس در انواع مدل ها تولید شده و هر یک امکانات و ویژگی های خاص خود را دارند. بنابراین قیمت متناسب با نوع مدل و امکانات محصول تعیین خواهد شد. به عنوان مثال قیمت دوچرخه کراس کوهستان با دوچرخه کراس مخصوص بانوان متفاوت است.

در هنگام خرید دوچرخه ابتدا باید نوع استفاده و نیاز خود را تعیین کرده و امکانات آن را مورد بررسی قرار دهید. اگر دوچرخه سوار حرفه ای نیستید کراس شهری انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود اما اگر قصد استفاده از دوچرخه در نواحی کوهستانی و زمین های ناهموار را دارید بهتر است امکانات مربوط به استفاده خود را در نظر داشته باشید. برای مقرون به صرفه تر بودن قیمت از امکانات جانبی که به آن ها نیازی ندارید چشم پوشی کنید.

در هنگام خرید باید فاکتورهایی نظیر وزن دوچرخه، سایز، قطعات و …. نیز در نظر گرفته شوند. شما باید دوچرخه ای متناسب با جثه و قد خود خریداری کرده و وزن آن به گونه ای باشد که بتوانید به راحتی از آن استفاده نمایید. قطعات به کار برده شده مانند ترمز، زین و … نیز اهمیت ویژه ای دارند. بنابراین قبل از خرید باید تمامی فاکتورها را در نظر گرفته و متناسب با نیاز و جثه خود انتخاب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *