نمایش دادن همه 4 نتیجه

پل پدال دوچرخه

پل پدال دوچرخه چیست و چه کاربردی دارد؟

پل پدال دوچرخه یکی از قطعات مهمی است که انتخاب درست آن می‌تواند تجربه یک دوچرخه سواری لذت بخش را برای شما به ارمغان بیاورد. این قطعه در مدل‌های گوناگونی تولید و به بازار عرضه می‌شود و انتخاب مناسب از میان آن‌ها، می‌تواند کار پیچیده‌ای باشد. در این بخش قصد داریم نکاتی را در مورد این قطعه مهم به شما آموزش بدهیم تا با آگاهی بیشتری برای خرید اقدام کنید. با ما همراه باشید. برای خرید انواع پدال دوچرخه وارد سایت شوید. پل پدال دوچرخه، وسیله ای است که به خوبی کمک میکند تا فرد دوچرخه سوار بتواند کفش هایش رو روی پدال دوچرخه فیکس کند و ببندد. پل پدال دوچرخه حرفه ای باید از جنس با کیفیت و عالی تولید شده باشد تا در زمانی که شما دارید دوچرخه سواری میکنید به پای شما بچسبند و کفشهای شما را در بر بگیرد. یکی از بهترین مارکهای موجود در بازار کشور و دوچرخستان، پل پدال دوچرخه شیمانو است که بسیار مرغوب بوده و از طرفدارهای خاصی برخودار میباشد. انواع پل پدال دوچرخه 

انواع پل پدال دوچرخه 

پل پدال یکی از مهمترین قطعات دوچرخه است که موجب اتصال بهتر و راحت‌تر کفش به پدال خواهد شد. یک پل پدال مناسب می‌تواند از خستگی و آسیب دیدن پای ورزشکار در حین رکاب زدن جلوگیری کند. همچنين می‌تواند از ساییدگی کف پدال نیز جلوگیری کرده و طول عمر مفید آن را افزایش بدهد.  اما پدال‌های دوچرخه بسته به طراحی و کارایی‌ متفاوتی که دارند، در مجموع در دو نوع ساده و پیشرفته جای می‌گیرند. 
  • پدال ساده به پوشیدن کفش خاصی احتیاج ندارد و پل پدال آن پای شما را روی رکاب فیکس نمی‌کند. 
  • پدال‌های ارتقاء یافته اما بیشتر برای دوچرخه‌های کوهستانی و حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند پل پدال دوچرخه در این مدل موجب اتصال بهتر و محکم‌تر کفش به رکاب خواهد شد. 

سخن آخر 

در این بخش به بیان کاربرد پل پدال دوچرخه و معرفی انواع گوناگون آن پرداختیم. در هنگام خرید این قطعه، حتما به نوع دوچرخه و راحتی خود در هنگام رکاب زدن توجه ویژه‌ داشته باشید. یک انتخاب نامناسب می‌تواند دوچرخه سواری را برایتان با مشکلاتی همراه کند. شما می‌توانید برای خرید قطعات دوچرخه، از جمله خرید دنده دوچرخه، پل پدال و... از خدمات وب سایت ما استفاده کنید. در این وب سایت شما می‌توانید علاوه بر آشنا شدن با ویژگی محصولات، از قیمت قطعات دوچرخه نیز آگاهی پیدا کرده و خریدی مطمئن را تجربه کنید.  پل پدال دوچرخه از جنس باکیفیت پلی کربنات فشرده ساخته شده است که باعث شده تا در فشارهایی که دوچرخه سوار به این قسصمت میاورد، قطعه پل پدال دوچرخه آسیب نبیند و فرم و حالت خود را حفظ کند. جالب است بدانید که پل پدال دوچرخه استاندارد در 3 سطح سختی تولید میشود که هر دوچرخه سوار باید نسبت به نیاز خود به سراغ خرید پل پدال دوچرخه منحصر به فرد خود برود که تفاوت این سه گروه در حرکت و جابجایی ها میباشد. پل پدال دوچرخه سرعت زاویه به طرفین 0 درجه دارد تا به خوبی فرد بتواند بدون ذغدغه سرعت بگیرد و رکابزنی کند و پل پدال دوچرخه نیمه استفامت از زاویه 2 درجه بهره میبرد و پل پدال دوچرخه استقامت از زاویه 6 درجه بهره میبرد که فرد میتواند نسبت به شرایطی که دارد از این 3 سطح یک کدام را برای خود خریداری کند.