خرید کلاه دوچرخه سواری

یکی از مهمترین لوازم جانبی برای دوچرخه سواران کلاه دوچرخه سواری است. در این نوشتار، با دوچرخستان همراه باشید.

دوچرخه یکی از پرطرفدارترین وسایل ورزش و سرگرمی است. این وسیله ی محبوب علاوه بر ورزش و سرگرمی به عنوان وسیله نقلیه نیز مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از افراد آن را جایگزین وسایل نقلیه موتوری کرده اند. یکی از مهمترین لوازم جانبی برای دوچرخه سواران کلاه دوچرخه سواری است.

در بسیاری از کشورها استفاده از کلاه ایمنی برای دوچرخه سواران اجباری بوده و یک قانون جدی است. استفاده از کلاه ایمنی مناسب باعث می شود دوچرخه سوار در صورت تصادف و یا زمین خوردن دچار مشکلات جدی نشود.

خرید کلاه دوچرخه سواری اسکات سوپرا Scott Supra Bicycle Helmet

پیشنهاد خرید

دستکش دوچرخه سواری زمستانى شیمانو مدل XTR

۰ تومان۵۵۹.۰۰۰ تومانخرید کنید

انواع کلاه دوچرخه سواری

کوهستانی

کلاه های کوهستانی معمولاً دارای نقاب، بخشی برای مهار فک ها و پوششی وسیع در جلوی سر می باشند. سیستم نگهدارنده به گونه ای است که کلاه را در مسیرهای ناهموار به صورت مستحکم روی سر نگه می دارد. تهویه هوا اهمیت ویژه ای دارد.

برای خرید کلاه دوچرخه سواری راکی وارد سایت شوید.

تفریحی

کلاه های تفریحی قابل استفاده برای انواع رشته های دوچرخه سواری بوده و بسیار مقرون به صرفه می باشند. پرفروش ترین سبک در بین کلاه های دوچرخه سواری انواع تفریحی هستند.

برای مشاهده و بررسی بهترین کلاه دوچرخه سواری وارد ساید شوید

جاده ای

مناسب دوچرخه سواری جاده ای و شهری هستند. کلاه های جاده ای تهویه مناسب، وزن کم و طراحی آیرودینامیک فوق العاده ای دارند.

پیست

به دلیل اینکه کلاه مخصوص شاخه سرعت دوچرخه سواری هستند وزن بسیار کم و طراحی آیرودینامیک دقیق تری دارند. معمولاً در رشته های پیست و تایم تریل از آن ها استفاده می شود.

خرید دستکش دوچرخه سوارى شیمانو مدل WindProtector

مخصوص کودکان

کلاه بزرگ تر از سر کودک قادر به گرفتن فشار وارده بر سر در زمان زمین خوردن نخواهد بود به همین دلیل کلاه باید متناسب با سایز سر کودک خریداری شود.

سبک آزاد

انواع سبک آزاد یا فری استایل در برابر ضربه های آنی مقاوم بوده و پوشش متراکم تری نسبت به سایر سبک ها دارند.

فکدار دانهیل

این نوع کلاه مقاومت در برابر زمین خوردگی فوق العاده ای دارد و به طور معمول با لباس های مخصوص این رشته مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از مهمترین لوازم جانبی برای دوچرخه سواران کلاه دوچرخه سواری است. در این نوشتار، با دوچرخستان همراه باشید.

برای خرید کلاه دوچرخه سواری چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟

سایز کلاه: سایز کلاه باید دقیقاً متناسب با اندازه دور سر باشد نه یک اینچ بزرگتر و نه یک اینچ کوچکتر!

وزن کلاه: وزن باید در تمامی حالات برای دوچرخه سوار قابل تحمل باشد.

تهویه: دوچرخه سواری جزو ورزش هایی است که میزان تعریق شدید به خصوص در ناحیه سر و گردن را به همراه دارد. بنابراین کلاه مورد استفاده باید محفظه دار بوده و تهویه مناسبی داشته باشد.

خرید بادگیر بارانی دوچرخه سواری پرولاین PROLINE

راحتی در استفاده: حس راحتی در استفاده یکی از مهمترین موارد برای خرید کلاه دوچرخه سواری است. خرید محصولی با کیفیت و استاندارد اهمیت ویژه ای دارد اما مهمتر از همه ی این موارد راحتی در استفاده از آن است.

جنس بدنه: جنس اکثر کلاه های دوچرخه سواری از پلاستیک فشرده است اما کیفیت آن ها متفاوت از یکدیگر می باشد. کیفیت را فدای ظاهر زیبا نکنید و در هنگام خرید به اورجینال بودن کلاه دقت کنید.

بند: اگر مسیر شما صاف و هموار است بندهای نازک و سبک انتخاب مناسبی هستند اما اگر می خواهید در مسیرهای ناهموار دوچرخه سواری کنید بهتر است بندها پهن باشند.

 

بهترین کلاه دوچرخه سواری

کلاه دوچرخه سواری ایمنی Specialized، دارای سیستم خنک کننده با کانالهای داخلی عمیق، دریچه های بزرگ و درگاه های خروجی تراز شده، آن را به بهترین ترکیب آیرودینامیک و تهویه تبدیل کرده است.

مشاهده قیمت کلاه دوچرخه سواری Specialized

 

کلاه ایمنی دوچرخه سواری اسکات مدل سوپرا

کلاه ایمنی دوچرخه سواری اسکات مدل سوپرا، یکی از اکسسوری یا لوازم جانبی ضروری برای افرادی است که دارای دوچرخه هستند و به صورت مرتب دوچرخه سواری می کنند. این وسیله ی پر کاربرد برای ایمنی دوچرخه سوار و هم برای محافظت کردن از آن در مقابل باد، باران و نور خورشید به کار می رود.

مشاهده قیمت کلاه دوچرخه سواری اسکات

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *