برند مریدا

کمپانی مریدا در سال ۱۹۷۲ توسط Ike Tseng تأسیس شد. شرکت تایوانی مریدا شرکتی تولید و صنعتی با مسولیت محدود می باشد. دفتر مرکزی این برند تایوانی واقع در آلمان بوده و مبتنی بر طراحی، تولید و فروش دوچرخه و لاوازم آن است.

در علم و صنعت دوچرخه هموراه از مریدا در کنار برترین، بزرگترین و بهترین برندهای دنیا نام برده می شود. مریدا در ۷۷ کشور مختلف دنیا در این زمینه فعالیت می کند و دارای کارخانه های متعددی در نقاط مختلف شهرهای بزرگ دنیا می باشد.

شعار مریدا رساندن مشتری به اهداف خود بوده و بیش از چهل سال است که با این شعار در بالاترین سطح خود فعالیت می نماید. طرح رالی ناتینگهام یکی از بنام ترین تولیدات این برند است. آغاز کار این طراحی ساخت دوچرخه های رالی برای بازار فروش آمریکای شمالی بود.

امروزه این برند انواع دوچرخه های شهری، کوهستان، رالی و …. را تولید می کند. برند مریدا یکی از محبوب ترین، بهترین و رده بالاترین برندهای دوچرخه در سراسر دنیا محسوب می شود. دوچرخه های مریدا به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب در ایران نیز طرفداران فراوانی دارند.

دوچرخه کوهستان مریدا مدل Big Seven 40

Big Seven 40 یکی از هوشمندانه ترین انتخاب ها برای مسیرهای کوهستانی است. بدنه آلومینیومی وزن دوچرخه را تا حد زیادی کاهش داده بنابراین دوچرخه سوار می تواند به راحتی آن را جابجا کند. از طرفی مقاومت و دوام فوق العاده ای دارد در نتیجه این امکان برای کاربر فراهم خواهد شد که مدت زمان طولانی از دوچرخه استفاده نماید.

ترمز دیسکی مکانیکی است و نسبت به ترمزهای لقمه ای عملکرد بهتری دارد. به دلیل این که خاک و سنگ در داخل ترمز گیر نمی کند دوچرخه سوار می تواند به راحتی در مسیرهای گلی و خاکی بدون کوچکترین نگرانی از آن استفاده نماید.

دوچرخه کورسی مریدا مدل Race Lite 901

Race Lite 901 مختص ورزشکارانی است که در مسابقات دوچرخه سواری شرکت می کنند. دوچرخه های کورسی یکی از انواع دوچرخه های مورد استفاده در مسابقات هستند. این دوچرخه با لاستیک های نازک اصطکاکا کمتری با سطح زمین ایجاد نموده و باعث افزایش سرعت می شود. فرمان به دلیل عبور از مسرهای حاده با سرعت بالا کمی پایین تر قرار گرفته است در نتیجه کنترل دوچرخه سوار بر روی فرمان بیشتر خواهد شد.

به منظور کاهش خستگی در رکاب زدن های طولانی و مداوم ساختار کلی دوچرخه بسیار سبک است. تعداد دنده های زیاد توان حرکتی بیشتری در مسیرهای پرشیب به دوچرخه سوار می دهد. Race Lite 901 نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای ۱۸ دنده می باشد. این ویژگی باعث می شود کاربر بتواند سرعت خود را بنابر محیطی که در آن قرار دارد تنظیم نماید.

شانژمان و طبق عوض کن این مدل از برند شیمانو بوده و جزو بهترین و با کیفیت ترین ها محسوب می شوند. شیمانو یکی از قدیمی ترین کمپانی های ژاپنی در زمینه ی تولید تجهیزات دوچرخه سواری است. محصولات این کمپانی بر روی برترین برندهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 10 =