کمپانی المپیا

المپیا یکی از تولید کنندگان مطرح در دنیا است که با تولید دوچرخه های با کیفیت و مرغوب توانسته محبوبیت زیادی به دست آورد. این برند مدل های مختلفی برای انواع سلیقه ها طراحی و تولید کرده و توانسته سلیقه های مختلفی را در اکثر کشورها از جمله ایران به خود جلب کند.

این کمپانی از تکنولوژی های جدید همانند استفاده از آلومینیوم ۶۰۶۱ به منظور افزایش مقاومت و سبکی و همچنین به کار بردن محصولات با کیفیت برند شیمانو توانسته طرفداران فراوانی در میان دوچرخه سواران آماتور و حرفه ای به دست آورد. طراحی فوق العاده زیبا و شیک بدنه، استفاده از طوقه های دو جداره و کیفیت بالای قطعات از دیگر ویژگی های محصولات تولیدی برند المپیا هستند.

دوچرخه های تولید المپیا در سراسر دنیا محبوب بوده و بسیار کارآمد هستند. به منظور آشنایی بیشتر با محصولات این کمپانی در این مطلب به بررسی یکی از بهترین و پرطرفدارترین مدل ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

دوچرخه کوهستان المپیا مدل Accord سایز ۲۴

  • بدنه

بدنه از آلومینیوم ۶۰۶۱ ساخته شده است. این نوع آلومینیوم علاوه بر وزن بسیار کم مقاومت زیادی در برابر فشار و ضربه دارد. این ویژگی یکی از مهمترین ویژگی ها در انتخاب دوچرخه می باشد به خصوص برای دوچرخه سواران حرفه ای. علاوه بر استحکام شکل ظاهری بدنه با دقت طراحی شده و زیبایی خاصی دارد به گونه ای که توجه سلایق مختلف را به خود جلب خواهد کرد. استفاده از رنگ های شاد و طرح های جذاب بر روی بدنه دیگر ویژگی مثبت این محصول است.

  • زین

زین به دلیل نقشی که در هنگام رکاب زدن در دفع خستگی دوچرخه سوار دارد باید مناسب با فرم بدن و با کیفیت باشد. زین آکورد ساخت کمپانی المپیا بوده و طراحی آن دقیقاً متناسب با فرم بدن می باشد. علاوه بر طراحی شکل و فرم ظاهری خاص و منحصر به فرد بوده و به زیبایی دوچرخه می افزاید.

  • طوقه

المپیا از طوقه ی دوجداره ی ساخت خود برای این محصول استفاده کرده است. این نوع طوقه علاوه بر مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه قادر به تحمل فشار بیشتری است در نتیجه خم نمی شود و تاب برنمی دارد. طوقه نیز آلومینیومی است بنابراین هم سبک است و هم فوق العاده مستحکم.

  • کرپی

کرپی نیز آلومینیومی و ساخت خود کمپانی است. کیفیت جنس به کار برده شده در این قطعه در نوع خود منحصر به فرد است. کرپی دارای خم رو به بالا است در نتیجه فرمان نیز بالاتر قرار گرفته و دوچرخه سوار می تواند کنترل بهتری داشته باشد.

  • ترمز

ترمزها از نوع لقمه ای هستند. این نوع ترمز برای تعویض و تعمیر خرج کمتری نسبت به انواع دیسکی دارد و همچنین برای مصارف معمولی معقول تر است. عمل ترمیزگیری نیز با ترمزهای لقمه ای راحت تر خواهد بود.

  • تایر

تایرها عاج ریز، با کیفیت و ساخت خود المپیا هستند. تایرهایی که عاج ریز دارند برای مسیرهای ناهموار و خاکی انتخاب مناسبی هستند زیرا ضربه های ناشی از ناهمواری ها و پستی و بلندی های مسیر را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *